Informace o hře

20. července 2012 v 8:33 | Stáňul |  TOMB RAIDER
Nová Lara, nové prostředí, noví nepřátelé, noví přátelé, prostě vše se od "paty" změnilo.
Vývojáři z Crystal Dynamics a Square Enix začali od začátku, naši starou Laru "pohřbili" a začali vyýjet úplně novou, s novým životopisem a vším ostatním.


Avšak, někomu se to líbí, někdo je z toho naopak v rozpacích a neví co si o tom má myslet, například já. Já jsem na to i zvědavá, ale zároveň i skeptická :) Je to půl na půl.

V čem spočívá příběh??

Tomb raider prozkoumává intenzivní a energický původ Lary Croft a její vyvíjení z vyděšené mladé ženy na zkušeného přeživšího. Přestože je Lara ozbrojena pouze nezkušenými (základními) instinkty a schopností prosadit se za limity lidské odolnosti, musí bojovat a odhalit tak temnou historii zapomenutého ostrova a uniknout jeho vytrvalému "vězení". (Přeloženo mojí angličtinou z blogu Tomb Raider)


Příběh začíná na lodi Endurance, kterou jsme mohli vidět v traileru "Turning Point", která se dotane do křížku s velikou bouří a ta ji zřejmě zavede na tajuplný ostrov, kde ztroskotá. Všichni pasažéři, včetně Lary, se od sebe odpoutají. Dále příběh pokračuje jen s Larou. Probere se kdesi uprostřed jeskyně, spoutaná, visící hlavou dolů. Ze spár provazu se dostane, ale zraní se a právě v tu chvíli začíná boj na život a na smrt. Dostane se Lara opravdu z ostrova? Zachrání se s ní ještě někdo?

To se zřejmě dozvíme 5. března 2013, kdy má hra podle předběžných údajů vycházet.

Teď Vás zahrnu obrázky a videi, tak se těšte ;) :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama